E-shop
Domov / GoPro HERO 2014 - nová kamera v našej zbierke

GoPro HERO 2014 - nová kamera v našej zbierke

Priatelia, podarilo sa nám získať ďalšiu kameru GoPro do našej zbierky. Tentoraz ide o model z roku 2014 a nesie názov GoPro HERO 2014. Kamera bola predstavená s modelovou radou HERO4 Silver a Black. V tomto roku spoločnosť GoPro predstavila svoju prvú kameru so 4k/30fps - HERO4 Black. HERO 2014 bola mala byť cenovo dostupným […]

GoPro HERO 2014

Priatelia, podarilo sa nám získať ďalšiu kameru GoPro do našej zbierky. Tentoraz ide o model z roku 2014 a nesie názov GoPro HERO 2014. Kamera bola predstavená s modelovou radou HERO4 Silver a Black. V tomto roku spoločnosť GoPro predstavila svoju prvú kameru so 4k/30fps - HERO4 Black. HERO 2014 bola mala byť cenovo dostupným modelom a v tomto období sa predával približne od 120-150€ s DPH.

Parametre

Kamera zvládne zachytiť 5MP fotografie s možnosťou 5 snímok sa sekundu v režime Burst. Čo sa týka videa, tak kamera ponúka 1080p/30/25fps a pri 720p/60 a 50fps - tvorba spomalených záberov.  Podporované karty sú s maximálnou veľkosťou do 32GB.  

Port na nabíjanie a slot na MicroSD kartu sa nachádzali zo zadnej strany - za dvierkami.

Konštrukcia

Najväčší problém tejto kamery je to, že je vstavaná vo vodotesnom puzdre. Takže pokiaľ užívateľ ulomil spodné nožičky, tak bola kamera nepoužiteľná. Jedinou možnosťou bolo použiť zadné dvierka s úchytom. Tieto dvierka sa nachádzali v sade pri držiaku GoPro GUN/ROD/BOW Mount. Tento problém sme u nás riešili veľmi veľa krát. Kamera síce plnila úlohu kameru, ale už ju nebolo možné prichytiť na držiaky a príslušenstvo. Bolo to dosť nešťastné riešenie. Išlo o vstupný model do sveta GoPro, tak preto bol tento model takto navrhnutý.  

Zadné vodotesné dvierka bolo možné vymeniť za dvierka s otvorom, čo slúžilo pre zachytenie lepšieho audia - zvuk nebol tak tlmený.

Máte doma kameru GoPro a nepoužívate ju?

  Chceme Vás poprosiť. Ak máte doma staršiu kameru GoPro, tak nám pokojne napíšte (info@smartwear.sk) a možno ju od Vás odkúpime. Podmienka je jediná. Kamera musí byť funkčná 🙂   Naša momentálna zbierka kamier GoPro: GoPro HERO 35mm, DIGITAL HERO,  HD HERO 960, Digital HERO5, HERO3 Black, HERO3+ Black, HERO4 Black, HERO4 Session, HERO 2018, HERO5 Black, HERO6 Black, HERO7 Black, HERO7 Black Limited Edition.   https://www.youtube.com/watch?v=JsEG2snoykU&t=

magnifiercrosschevron-down