Spoločnosť Adobe a GoPro spájajú svoje silyFotografia vyhotovená kamerou GoPro | Zdroj: gopro.com

Spoločnosť GoPro uzavrela nové partnerstvo s firmou Adobe. Po novom v službe Adobe Stock, nájdete zaujímave videá natočené kamerami GoPro, ktoré si môžete stiahnuť a použiť vo svojich projektoch. Adobe Stock je knižnica, kde nájdete rôzne grafiky, fotografie a videá. Ale nič nie je zadarmo a tak za obrázky a videá je potrebné zaplatiť.

 

My sa z každej spolupráce tešíme. Najmä keď to prinesie osoh aj nám užívateľom. Popravde táto informácie je fajn, ale súbory sú celkom dosť drahé. Cena sa pohybuje na úrovni 64€ za FHD kvalitu a 170€ za video v 4K. Dúfame, že Adobe v budúcnosti pripraví update, kedy bude možné cez program Premiere Pro pridávať telemetrické údaje alebo sledovať značky HiLight.

 

 

Zamestnanci spoločnosti GoPro tento rok precestovali 12 krajín sveta, aby natočili zábery do prezentačného videa na HERO7 Black. Podarilo sa im pozbierať až 20 terabajtov súborov.  “Spoločnosti GoPro a Adobe majú veľa spoločného – produkty oboch firiem pomáhajú viacerým tvorcov obsahu po celom svete,” povedal Nicholas Woodman, CEO a zakladateľ spoločnosti GoPro. “Sme nadšení, že časť našej rozsiahlej knižnice bude sprístupnená v službe Adobe Stock.”

**Zábery GoPro v knižnici Adobe Stock**

 

 

Mohlo by Vás zaujímať:

 

Zdroj: Adobe, GoPro

Matej Golis

Matej Golis


Som fanúšikom GoPro kamier a dronov, ktoré ma očarili natoľko, že som sa rozhodol založiť portál SmartWear.sk a prinášať novinky z tejto oblasti. GoPro mám všade so sebou a určite aj teraz točím všetko naokolo. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na info@smartwear.sk :-)