Feiyu Tech G6 Plus – nový stabilizátor pre bezzrkadlovky, kompaktné fotoaparáty, športové kamery a smartfónyPripravovaná novinka Feiyu Tech G6 Plus

Na internet unikli ďalšie fotografie pripravovanej novinky Feiyu Tech G6 Plus, ktoré nám konečne odhaľujú toho viacej. Feiyu Tech G6 Plus bude nový stabilizátor určený pre bezzrkadlovky, kompaktné fotoaparáty, športové kamery a smartfóny, a to s maximálnym zaťažením do 800 gramov. Pôjde o univerzálny stabilizátor pre ľahšie zariadenia. Novinka bude obsahovať vstavaný OLED displej na zobrazenie stavu (podobne ako G6ka), joystick na ovládanie gimbalu a na bočnej strane koliesko, ktoré bude slúžiť na približovanie obrazu. Na to bude potrebná aplikácia Feiyu ON. Samozrejmosťou je aj vodeodolnosť. Cena bola stanovená na 399 dolárov.

 

Dnes aj spoločnosť Feiyu Tech opäť na svojom Instagrame zverejnila novú fotografiu. Tá nám moc toho neprezrádza, ale jej popis áno. Stabilizátor Feiyu Tech G6 Plus bude predstavený 18.07.2018. Naše prvé dohady nájdete na tomto odkaze.

Uniknuté fotografie

 

 

Zdroj: edslrsErwin Trummer