E-shop
Domov / Ako aktivovať službu DJI Care Refresh po 48 hodinách? Návod + video

Ako aktivovať službu DJI Care Refresh po 48 hodinách? Návod + video

Služba DJI Care Refresh je doplnková a platená služba pre produkty značky DJI. Predáva sa samostatne a je nutné ju aktivovať do 48 hodín od aktivácie Vášho zariadenia. Pokiaľ ste z nejakého dôvodu v tomto termíne zabudli službu aktivovať, nič sa nedeje. Ešte máte šancu. Je potrebné natočiť krátke video a poslať žiadosť do DJI: https://repair.dji.com/en/djicare/customerupload   […]

DJI Care Refresh | Zdroj: dji.com

Služba DJI Care Refresh je doplnková a platená služba pre produkty značky DJI. Predáva sa samostatne a je nutné ju aktivovať do 48 hodín od aktivácie Vášho zariadenia. Pokiaľ ste z nejakého dôvodu v tomto termíne zabudli službu aktivovať, nič sa nedeje. Ešte máte šancu. Je potrebné natočiť krátke video a poslať žiadosť do DJI: https://repair.dji.com/en/djicare/customerupload   My sme si nedávno zakúpili DJI Spark Fly More Combo (Sky Blue) a kedže ho aj požičiavame, tak sme si ho chceli poistiť a dokúpili sme si teda DJI Care. Ale kvôli nedostatku času sme zabudli službu aktivovať. Tak sme natočili krátke video a poslali ho do DJI. Oni nám odpísali, že všetko je v poriadku a povolili nám službu aktivovať. Jednoducho sa potrebujú presvedčiť, že dron je v poriadku a bez poškodenia. Video, ktoré sme poslali do DJI nájdete nižšie. Ide naozaj o rýchlo natočené video, ale stačilo 🙂   https://www.youtube.com/watch?v=eXcrpRdZQDc

Návod na overenie bezchybného stavu k aktivácii DJI Care.

  K aktivácii DJI Care je potrebný doložiť bezchybný stav zariadenia (pomocou videozáznamu), na ktorom bude následne aktivovaný DJI Care.   DJI Care verifikačné nároky:  

 1. V rovnakom zábere natočte dron, vysielač a DJI GO 4 (prípadne staršie aplikáciu DJI GO alebo DJI Fly aplikáciu pre Mavic Mini) aplikáciu.
 2. Video natáčajte vonku za denného svetla.
 3. Uistite sa, že video je stabilizované a ostré (čisté). V ŽIADNOM PRÍPADE VIDEO neupravujte!

  V overovacím videozáznamu prosím natáčajte nasledujúce položky v tomto poradí:

 • Sériové číslo vášho dronu a kamery (gimbal) - uistite sa, že obe čísla sú zreteľne vidieť (U Phantomu 4 je vyžadované len sériové číslo dronu).
 • Zapnite vysielač a batériu.
 • Na vašom telefóne spustite aplikáciu DJI GO 4 / DJI GO / DJI Fly a vykonajte kalibráciu kompasu (v otvorenom priestranstve).
 • Naformátujte SD kartu v aplikácii. Uistite sa, že máte vaše záznamy z karty zálohované.
 • Skontrolujte IMU jednotku.
 • Demonštrujte pohyb a rotáciu gimbalu jeho pohybom hore, dole, doľava a doprava. Pokiaľ ide o zariadenie Phantom 3 alebo Phantom 4, jednoducho nakloňte gimbal hore a dole.
 • Naštartujte motory dronu pomocou pohybu páčok na ovládači.
 • Vznášajte sa s dronom na jednom mieste vo výške cca okolo 1.2m. a vzdialenosti cca 6m. V prípade, že používate Phantom 3 / Phantom 4, tento krok preskočte.
 •  Pohybujte s dronom hore, dole, dopredu, dozadu, doľava, doprava. Ďalej vykonajte rotáciu v smere hodinových ručičiek, potom proti smeru hodinových ručičiek.
 • Nahrajte niekoľko sekundového video a následne ho prehrajte cez  “Playback tlačidlo”.
 • Vznášajte sa s dronom vo väčšej nadmorskej výške, napr. 20m.
 • Vykonajte test vzdialenosti a nadmorskej výšky a uistite sa, že obe tieto hodnoty sú v aplikácii jasne vidieť. Vo voľnom priestore by vzdialenosť mala byť aspoň 200m a výška minimálne 120m.
 • Preveďte test pristávanie - pomaly klesajte s dronom kým sa neaktivuje automatické pristávanie. (V prípade, že ide o model Phantom 3 / Phantom 4, tento krok preskočte.)
 • Pristaňte s dronom, vypnite najprv batériu a potom vypnite vysielač. Teraz môžete ukončiť videozáznam.

  Týmto je overovací test u konca. Videozáznam nahrajte na YouTube a odkaz pošlite na našu e-mailovú adresu. UPOZORNENIE: Video v žiadnom prípade nijako neupravujte!   https://www.youtube.com/watch?v=GbENM_LveFs&ab_channel=SmartWearSK

DJI Care

“Skúsenosť zákazníka s naším servisom je dôležité pre budovanie našej značky DJI a pre posilnenie našich vzťahov so zákazníkom,” povedal Frank Wang, zakladateľ a CEO spoločnosti DJI. “Zavedením služby DJI Care chceme poskytovať našim zákazníkom pokojný let bez starostí.”   Dôležité upozornenie: Príslušenstvo ako ovládač, vrtule, batérie a nabíjačka nie sú kryté službou DJI Care. DJI Care je servisný balík platný 1 rok. Aktivovať si ho môžete TU (je nutné byť registrovaný u DJI). Balík poskytuje opravu vášho drona, závesu alebo kamery, ktoré boli poškodené pri bežnom používaní, zapríčinené pádom, pritlačením, alebo haváriou z dôvodu chyby pilota či inej nehody. V prípade, že vlastnou chybou poškodíte dron, nič sa nedeje. Vďaka tejto službe vám výrobca stroj opraví. Výhoda je v tom, že DJI to vôbec nekomplikuje, tak ako to je pri bežných poistkách. DJI Care nie je obmedzená počtom opráv. Môžete nechať opravovať svoj dron pokiaľ celková suma servisných poplatkov nepresiahne pokrytú hodnotu, okrem prípadov keď dron je úplne zničený. Ak je dron úplne zničený, postupuje sa podľa špeciálnych podmienok.     Čo nie je kryté v DJI Care? 1) Strata alebo čiastočná strata drona či príslušenstva. 2) Ukradnutý alebo opustený dron či príslušenstvo. 3) Poškodenie zapríčinené lietaním v nevhodných leteckých podmienkach. 4) Servisné poplatky vyplývajúce z poškodenia vodou. 5) Servisné poplatky na opravu batérií, vrtúľ, ovládača a iného príslušenstva. 6) Úmyselne zapríčinené škody. 7) Poškodenie krytu, ktoré nemá vplyv na výkon drona. 8) Priame alebo nepriame škody zapríčinené zlou manipuláciou. 9) Požiadavky na opravu, ktoré sa vyskytli mimo doby platnosti zmluvy. 10) Osobné zranenie a/alebo škoda na majetku zákazníka alebo inej osoby zapríčinenej dronom.   https://www.youtube.com/watch?v=c0Y0S3bU-Dc   Ak máte nejaké otázky, pokojne sa pýtajte dole cez komentovú sekciu alebo píšte na info@smartwear.sk. Prípadne využite našu online podporu na tomto odkaze. Chat nájdete v pravom dolnom rohu 🙂

magnifiercrosschevron-down