E-shop
Domov / GoPro vylepšilo možnosti GPS v kamere HERO5 Black

GoPro vylepšilo možnosti GPS v kamere HERO5 Black

Ak ste videli našu recenziu kamery GoPro HERO5 Black, tak ste mohli postrehnúť, že vo videu hovoríme aj o GPS. V čaše nášho testovania, nám modul GPS ponúkol len možnosť pridať do fotografie zem. šírku, dĺžku a nadmorskú výšku. Ako rýchlo? Ako ďaleko? Ako vysoko? Spoločnosť GoPro vylepšila používanie modulu GPS v HERO5 Black, vďaka čomu je […]

Telemetria v HERO5 Black | Zdroj: gopro.com

Ak ste videli našu recenziu kamery GoPro HERO5 Black, tak ste mohli postrehnúť, že vo videu hovoríme aj o GPS. V čaše nášho testovania, nám modul GPS ponúkol len možnosť pridať do fotografie zem. šírku, dĺžku a nadmorskú výšku.

Tieto údaje boli dostupné len pre fotografie a nájdete ich vo vlastnostiach fotografie | HERO5 Black

Ako rýchlo? Ako ďaleko? Ako vysoko?

Spoločnosť GoPro vylepšila používanie modulu GPS v HERO5 Black, vďaka čomu je teraz možné do videa pridať ďalšie informácie ako rýchlosť, nadmorskú výšku, preťaženie, grafy a podobne. Je to veľmi dobrá správa najmä pre ľudí, ktorí sa rozhodovali medzi značkou GoPro a Garmin. Práve Garmin v tomto doposiaľ kráľoval. Najnovší model Garmin VIRB Ultra dokonca stále ponúka viacej senzorov ako HERO5 Black.

 

Quik for Desktop | Zdroj: gopro.com

Nie je potrebný žiaden update kamery. Informácie je do videa možné pridať len za pomoci softvéru Quik for desktop. Vrstvy sú plne prispôsobiteľné.

Páči sa vám nová funkcia?

Recenziu o kamery HERO5 Black si môžete pozrieť TU.

Pozrite si video, v ktorom sú pridané údaje z GPS:

https://www.youtube.com/watch?v=f9tZba6KCpo https://www.youtube.com/watch?v=4C2zykCQmKs Zdroj: gopro

magnifiercrosschevron-down