E-shop
Domov / 50% zľava na dron DJI Phantom 3 Standard

50% zľava na dron DJI Phantom 3 Standard

V jednom slovenskom e-shope ponúkajú 50% zľavu na DJI Phantom 3 Standard. Jeho bežná cena je momentálne 599 EUR a po 50% zľave si ho u nich kúpite za 470 EUR. Ide o to, že dron bol u nich naskladnený hneď po jeho predstavení. Jeho uvádzacia cena bola 899 EUR, ale predajca ho predával za 959 […]

Screen z eshopu | nay.sk

V jednom slovenskom e-shope ponúkajú 50% zľavu na DJI Phantom 3 Standard. Jeho bežná cena je momentálne 599 EUR a po 50% zľave si ho u nich kúpite za 470 EUR. Ide o to, že dron bol u nich naskladnený hneď po jeho predstavení. Jeho uvádzacia cena bola 899 EUR, ale predajca ho predával za 959 EUR. To znamená, že všade ste ho kúpili za 899 EUR, ale u nich o 60 EUR drahšie.


Toto je krásny príklad toho, kedy sa cena produktu hneď v začiatku navýši, aby bola výsledná zľava vyššia. Keby to bola skutočná 50% zľava z aktuálnej ceny na trhu, tak výsledná cena by bola 299.5EUR. Áno, ide o 50% zľavu, ale z ceny ktorú si oni určili, nie z aktuálne trhovej ceny.
 
"On sa predával za 949EUR a teraz za 474EUR? Dva mi daj!!!"

Každopádne marketing je marketing a cena 470 EUR nie je zlá. Ak si chcete kúpiť DJI Phantom 3 Standard, tak neváhajte. Máte 125 EUR k dobru, prípadne peniaze na ďalšiu batériu 😉
 
Čo si o tom myslíte?

DJI Phantom 3 Standard | Zdroj: dji.com

 Rozdiel medzi DJI Phantom 3 Advanced a Standard:

 

  • P3A využíva Lightbridge. Je to technológia prenosu signálu, vďaka ktorej Advanced a Professional môžu lietať až na vzdialenosť 5 km (  v USA, v EU do 3.5km). Dosah P3S  je približne 1 km ( prax cca 300-400m ). Treba, ale myslieť na to, že človek by mal s dronom lietať tak aby ho mal stále na dohľad.

 

  • Ďalšia výhoda P3A je že obsahuje GLONASS a pozičný systém. Glonass je niečo ako GPS, len je to z ruskej strany. Výhoda je tom, že v prípade malého počtu GPS satelitov prichádza na rad Glonass a opačne. Jednoducho P3A vie zachytiť väčší počet satelitov vďaka GPS a Glonass.

 

  • P3A obsahuje optický a ultrazvukový senzor (VPS - Vision Positioning System). To je veľká výhoda ak chcete lietať v budovách alebo nízko nad zemou. Vďaka nemu je P3A viac stabilný.

 

  • Rozdiel je aj v ovládači. P3A ho ma prepracovaný a poskytuje viacej možností.
 

  • Standard vydrží približne o 2-3 minúty dlhšie lietať.

 

Pozrite si naše rozbalenie a test DJI Phantom 3 Advanced:
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na info@smartwear.sk 🙂
 
Zdroj: nay
magnifiercrosschevron-down