E-shop
Domov / Aplikácia Quik Vám sama vytvorí video!

Aplikácia Quik Vám sama vytvorí video!

Vo februári tohto roku, GoPro oznámila akvizíciu dvoch popredných mobilných aplikácií na strih videa, Replay a Splice (viac o aplikácií Splice sa dočítate TU). Toto zlúčenie nám prinieslo prvé ovocie v podobe aplikácie Quik.   Nedávno sme písali o mobilnej aplikácií na strih videa, ale apka Quik je odlišná v tom, že video vie vytvoriť sama! Quik ponúka […]

quik_smartwear.sk

Aplikácia Quik je dostupná pre iOS a Android | Zdroj: quik.gopro.com

Vo februári tohto roku, GoPro oznámila akvizíciu dvoch popredných mobilných aplikácií na strih videa, Replay a Splice (viac o aplikácií Splice sa dočítate TU). Toto zlúčenie nám prinieslo prvé ovocie v podobe aplikácie Quik.   Nedávno sme písali o mobilnej aplikácií na strih videa, ale apka Quik je odlišná v tom, že video vie vytvoriť sama! Quik ponúka najrýchlejší a najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť video z vašej GoPro kamery.

Prostredie aplikácie Quik

Stačí si len vybrať klipy, ktoré chcete použiť a počas niekoľkých sekúnd máte hotové video, ktoré môžete následné zdielať na soc. siete.  
pokope_2_smartwear.sk

Aplikácia ponúka aj manuálne možnosti editovania

Quik analyzuje video a vyberie z neho len tie najlepšie okamihy. Do toho pridá zaujímave prechody, efekty a všetko to synchronizuje s hudbou. Samozrejme veci ako prechody, filtre a podobne, je možné upraviť podľa seba.
export_smartwear.sk

Ukladanie vo Full HD je nutné zapnúť.

Quik ponúka na výber 28 rôznych štýlov na strih, každý s unikátnymi filtrami, prechodmi a štýlom písma. Je už na Vás, ako si to nakombinujete.   Táto aplikácia je naozaj super a dokáže v krátkom čase vytvoriť plnohodnotné video. Na druhú stranu sa stráca "feeling" osoby, ktorá video strihala. Každý človek totižto edituje video ináč a každý dá do neho niečo svoje.   Ja som sa snažil postrihať ukážku na YouTube, ale žiaľ nepodarilo sa mi to, pretože aplikácia mi stále padala. Keď sa mi video podarilo uložiť, tak celé "sekalo". Strihal som 1080p/30fps na zariadení Nexus 5x. Dole do komentárov môžete napísať Vašu skúsenosť s aplikáciou a zariadenie aké ste použili.   Aplikáciu je dostupná zadarmo: -iOS -Android   Pre jej lepšie pochopenie si pozriete video: https://www.youtube.com/watch?v=2lt3WiUp4uY Zdroj: gopro

magnifiercrosschevron-down