DJI Action 2 – nová akčná kameraKameru DJI Action 2 je možné pripevniť pomocou mag. držiaku na krk

Výrobca DJI dnes dňa 27.10.2021 o 15:00 hod. lokálneho času predstavil novú akčnú kameru DJI ACTION 2. Ide o následníka obľúbenej kamery DJI Osmo Action, ktorý prichádza s modulárnym dizajnom.

 

Táto kamera sa bude ponúkať v dvoch combo verzácih, ktoré sú už pre DJI štandardné. Jedno combo obsahuje modul s batériou, druhý set zase dotykový displej. Cena setov sa od seba líši o 100 Euro. Vďaka veľkosti a hmotnosti kamery je možné ju pripevniť na šnúrku alebo tradične na helmu a podobne.

 

Kamera ponúka 4K120, 155 ° FOV, 1/1,7“ CMOS senzor, dva dotykové displeje a skvelú stabilizáciu #RockSteady Produkt bude k dispozícii v priebehu novembra 2021. Predobjednávky sú u nás spustené.

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na email info@smartwear.sk alebo telefonicky na +421 904 543 772. Môžete využiť aj náš online chat.

 

 

Zdroj: DJI

Matej Golis

Matej Golis


Som fanúšikom GoPro kamier a dronov, ktoré ma očarili natoľko, že som sa rozhodol založiť portál SmartWear.sk a prinášať novinky z tejto oblasti. GoPro mám všade so sebou a určite aj teraz točím všetko naokolo. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na info@smartwear.sk :-)