E-shop
Domov / Object Tracking s kamerou Insta360 One X2

Object Tracking s kamerou Insta360 One X2

Týmto krátkym článkom, Vás chceme upozorniť na zaujímavú funkciu, ktorú ponúka výrobca 360° kamier Insta360. V ich aplikácii (dostupná zadarmo pre iOS/Android) nájdete funkciu s názvom "Object Tracking". Automatické sledovanie objektov O čo vlastne ide? Kamerou ONE R, ONE X2, ONE X zachytíte 360° video a jednoducho v apke si potom môžete vytvárať výrezy na pomer […]

Insta360 One X2

Týmto krátkym článkom, Vás chceme upozorniť na zaujímavú funkciu, ktorú ponúka výrobca 360° kamier Insta360. V ich aplikácii (dostupná zadarmo pre iOS/Android) nájdete funkciu s názvom "Object Tracking".

Automatické sledovanie objektov

O čo vlastne ide? Kamerou ONE R, ONE X2, ONE X zachytíte 360° video a jednoducho v apke si potom môžete vytvárať výrezy na pomer strán, ktorý potrebujete. Tieto výrezy s 360° záberu môžete robiť manuálne alebo si prácu uľahčiť a tam kde to je možné, tak využiť funkciu "Object Tracking"Funguje to tak, že si označíte nejaký predmet/osobu a aplikácia vykoná automatické sledovanie a krásny prechod/záber. Pre lepšie pochopenie prikladáme ukážku z bobovačky, ktorú nájdete nižšie   Kamera Insta360 One X2 bola jednoducho pichnutá v senu na teleskopke a natáčala 360° video v 5.7k rozlíšení. V apke sa jednoducho označila osoba a aplikáciu ju natrackovala. Je to jednoduché a uľahčí to prácu. Po ukončený trackovania si môžete video exportovať v rôznom v pomere 16:9, 1:1, 9:16 a podobne.   Mimochodom ak uvažujete nad kamerou, tak u nás si ju viete pred kúpou aj online zapožičať. Viac informácii nájdete na tomto odkaze.   https://www.youtube.com/watch?v=DQlQjMNIMgg&ab_channel=SmartWearSK   V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na e-mail info@smartwear.sk alebo telefonicky na +421 904 543 772. Prípadne môžete využiť aj náš online chat.

magnifiercrosschevron-down