E-shop
Domov / Test dosahu signálu technológie OcuSync 2.0 na vzdialenosť 4km

Test dosahu signálu technológie OcuSync 2.0 na vzdialenosť 4km

Pred nejakým časom sme Vás na našom YouTube informovali o tom, že sme začali spolupracovať s pánom Igorom Vlahovičom. Je to pre nás legenda na SK/CZ v rámci testovania dronov. Spomíname na testy prvých dronov od DJI a tak nás napadlo, že by bolo fajn, keby si vyskúšal novinku DJI Mavic Air 2 a nám […]
Igor Vlahovič počas testu signálu s modelom Mavic Air 2

Pred nejakým časom sme Vás na našom YouTube informovali o tom, že sme začali spolupracovať s pánom Igorom Vlahovičom. Je to pre nás legenda na SK/CZ v rámci testovania dronov. Spomíname na testy prvých dronov od DJI a tak nás napadlo, že by bolo fajn, keby si vyskúšal novinku DJI Mavic Air 2 a nám všetkým, celej komunite, pripravil rôzne testy. Za krátky čas pripravil veľmi veľa videí. Všetko nájdete na jeho youtube kanáli. V poslednom videu testoval dosahu signálu technológie OcuSync 2.0 a to na vzdialenosť 4 km. Samozrejme všetko legálne a takou inou formou. Podobne ako pred piatimi rokmi sériu Phantom 3. Pamätáte si niekto?

Technológiu prenosu OcuSync 2.0 využíva model DJI Mavic Air 2, Mavic 2 a po novom aj novinka DJI Mini 2. OcuSync 2.0 je svetovo známa prenosová technológia od DJI, ktorá zaisťuje stabilný len na dlhé vzdialenosti. Viac Vám prezradia testy nižšie.

Zdroj: YouTube

magnifiercrosschevron-down