Test dosahu signálu technológie OcuSync 2.0 na vzdialenosť 4km | DJI Mavic Air 2Igor Vlahovič počas testu signálu s modelom Mavic Air 2

Pred nejakým časom sme Vás na našom YouTube informovali o tom, že sme začali spolupracovať s pánom Igorom Vlahovičom. Je to pre nás legenda na SK/CZ v rámci testovania dronov. Spomíname na testy prvých dronov od DJI. Och, to boli časy ?. A tak nás napadlo, že by bolo fajn, keby si vyskúšal novinku DJI Mavic Air 2 a nám všetkým, celej komunite, pripravil rôzne testy.

 

Za krátky čas pripravil veľmi veľa videí. Všetko nájdete na jeho youtube kanáli. V poslednom videu testoval dosahu signálu technológie OcuSync 2.0 a to na vzdialenosť 4 km. Samozrejme všetko legálne a takou inou formou. Podobne ako pred piatimi rokmi sériu Phantom 3. Pamätáte si niekto?

 

Technológiu prenosu OcuSync 2.0 využíva model DJI Mavic Air 2, Mavic 2 a po novom aj novinka DJI Mini 2. OcuSync 2.0 je svetovo známa prenosová technológia od DJI, ktorá zaisťuje stabilný len na dlhé vzdialenosti. Viac Vám prezradia testy nižšie.

 

 

Zdroj: YouTube