Šulko z Garáž.tv precestoval Nový Zéland a všetko natáčal na kameru GoProŠulko a jeho prenajatý campervan | Zdroj: garaz.tv

Martin Šulek alias “Šulko” pôsobí v Garáž.tv ako moderátor a kameraman. Veľmi často stojí po boku Rasťa Chválu a krásne dopĺňa recenzie a testy. Nepoznáte Garáž.tv? V krátkosti vám môžeme napísať, že ide o partiu šikovných ľudí, ktorí testujú a recenzujú automobily. Aktuálne ide o najsledovanejší automobilový YT kanál na SK a CZ. Na natáčanie používajú rôzne vychytávky, ako napríklad kamery GoPro, stabilizátory, drony DJI a podobne.

 

Ale o čom je tento článok. Nedávno na svojom youtube kanáli publikovali nové video z tripu po Novom Zélande. Šulko je totižto už ženáč a tak si odbehol na mesiac už aj s pani manželkou na výlet. Samozrejme nechýbala ani kamera GoPro a vďaka tomu si ich spoločný trip môžeme z časti pozrieť aj my.

 

Video je krásny príklad toho, ako málinko stačí a môže vzniknúť dobré video. Netreba žiaden externý mikrofón, taký držiak, taká teleskopka alebo kadeaká drahá výbava. Jednoducho kamera do ruky a to stačí. Nám sa video veľmi páči a odporúčame vám si ho pozrieť. Taká oddychovka a výlet s monitorom na Nový Zéland 🙂

 

 

Tip: Myslite na to, že čim viac toho so sebou máte, tak tým vás to môže niekedy viac obmedzovať v natáčaní. Spomíname to aj v našom najnovšom videu.

 

 

Šulko na webom portáli garaz.tv napísal:

“Na Novom Zélande sa dá minúť hŕba peňazí, ale dá sa tam cestovať aj takmer zadarmo. Auto s plnou nádržou si viete zabookovať online a vie to byť aj takýto parádny „campervan“. A zažiť tu viete mnohé: vodopády, raftovanie, túry, ľadovce, sopky, paragliding a hlavne nekonečnú novozélandskú pohostinnosť.”

Odbehnite prostredníctvom garážovskej GoPro HERO7 Black na Nový Zéland:

 

Mimochodom v roku 2019 sme s chlapcami odbehli na trip po Macedónsku a vzniklo z toho tiež zaujímave video. Nájdete ho na tomto odkaze.

 

Zdroj: garaz.tv

Matej Golis

Matej Golis


Som fanúšikom GoPro kamier a dronov, ktoré ma očarili natoľko, že som sa rozhodol založiť portál SmartWear.sk a prinášať novinky z tejto oblasti. GoPro mám všade so sebou a určite aj teraz točím všetko naokolo. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na info@smartwear.sk :-)