Boli sme na školení značky HasselbladNovinka Hasselblad X1D II 50C

Stále sa snažíme zlepšovať a prinášať ako také novinky a preto sme sa pred pár dnami zúčastnili školenia foto techniky značky Hasselblad. Pokiaľ nepoznáte značku Hasselblad, tak si prečítajte tento článok. V skratke ide i švédskeho výrobcu foto techniky, ktoré pred nejaký časom odkúpila spoločnosť DJI.

 

Fotoaparáty Hasselblad sú veľmi kvalitné a je to poznať aj na ich cene, ktorá štartuje momentálne na hranici 5000€ a končí niekde okolo 30 000€. A práve preto je podstatné vedieť čo to o tejto technike.

 

My sme sa rozhodli zaradiť túto značku k nám do ponuky a zároveň sme aj jednu sadu zaradili do online požičovne, takže si ju viete u nás zapožičať. Viac Vám prezradí video nižšie. Ak máte nejaké otázky, tak sa pýtajte dole cez komentovú sekciu alebo píšte na info@smartwear.sk 🙂

 

Matej Golis

Matej Golis


Som fanúšikom GoPro kamier a dronov, ktoré ma očarili natoľko, že som sa rozhodol založiť portál SmartWear.sk a prinášať novinky z tejto oblasti. GoPro mám všade so sebou a určite aj teraz točím všetko naokolo. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na info@smartwear.sk :-)