Testujeme kolobežku KooWheel E1 – pýtajte sa! 

Nedávno sme vám priniesli recenziu a test el. longboardu EXWAY a veľmi veľa z vás sa nás začalo pýtať na el. kolobežky, tak sme sa teda rozhodli jednu otestovať. Presnejšie sme si vybrali model KooWheel E1, ktorá sa predávala za fajn cenu a to 270€ s DPH. Žiaľ nedávno nám prišla správa od dodávateľa, že výrobca navýšil cenu na 430€, čo je podľa nás celkom dosť a za túto cenu sú na trhu podľa nás lepšie kolobežky – Xiaomi a podobne.

 

Máme za sebou už pár kilometrov a môžeme napísať, že ku kolobežke sa nedokážeme pripojiť cez mob telefón (aplikácia stále padá) a kolobežka má aj slabý výkon. Dovolili by sme si napísať, že je určená skôr pre deti a dorast. Pre dospelého človeka ju pravdepodobne nebudeme odporúčať. Každopádne uvidíme až po našej recenzii.

 

Pokojne sa zastavte a môžete si zajazdiť. Len si zoberte prilbu. Ak máte nejaké otázky, tak sa pýtajte dole cez komentovú sekciu alebo píšte na info@smartwear.sk. Prípadne využite našu online podporu na tomto odkaze. Chat nájdete v pravom dolnom rohu 🙂

 

Matej Golis

Matej Golis


Som fanúšikom GoPro kamier a dronov, ktoré ma očarili natoľko, že som sa rozhodol založiť portál SmartWear.sk a prinášať novinky z tejto oblasti. GoPro mám všade so sebou a určite aj teraz točím všetko naokolo. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na info@smartwear.sk :-)