E-shop
Domov / Ako ušetriť 35,-€ na originálnom príslušenstve značky GoPro?

Ako ušetriť 35,-€ na originálnom príslušenstve značky GoPro?

Priatelia, zadovážili ste si novú kameru GoPro a pokukujete po nejakom tom príslušenstve? Máme teda pre vás taký drobný tip, ako ušetriť pár euro na originálnom príslušenstve značky GoPro. Táto spoločnosť už dávnejšie predstavila nové sady príslušenstva. Ide o súpravy Travel Kit, Adventure Kit a Sports Kit. Sú to namiešané sady príslušenstva a nového puzdra […]

Sady s príslušenstvom od výrobcu GoPro

Priatelia, zadovážili ste si novú kameru GoPro a pokukujete po nejakom tom príslušenstve? Máme teda pre vás taký drobný tip, ako ušetriť pár euro na originálnom príslušenstve značky GoPro. Táto spoločnosť už dávnejšie predstavila nové sady príslušenstva. Ide o súpravy Travel Kit, Adventure Kit a Sports Kit. Sú to namiešané sady príslušenstva a nového puzdra Compact Case.

GoPro Sports Kit

  Táto sada obsahuje nový kufrík Compact Case. Ide o nový, cenovo dostupný kufrík v hodnote 20€, ktorý je odolný voči poveternostným vplyvom a obsahuje flexibilné priehradky pre lepšie uloženie kamier a príslušenstva. Ďalej je obsahom balenie popruh na hruď Chesty (našu recenziu si môžete pozrieť TU) a objímka na riadidlá, sedlo a lyžiarskú palicu. Táto súprava sa predáva za 65€. Keby ste si tieto veci kupovali samostatne, tak zaplatíte o 35€ viac, čiže rovných 100€. Viac o sade sa dočítate na tomto odkaze.

GoPro Adventure Kit

  Táto sada pre dobrodruhov obsahuje tiež puzdro Compact Case a zároveň plavák do ruky The Handler. Ten slúži ako rukovať a zároveň ako plavák vo vode. Ďalej máme v balení popruh na hlavu a sponu QuikClip. Popruh slúži na prichytenie kamery na hlavu a na vytvorenie POV záberov. Pomocou spony zase môžeme kameru prichytiť napríklad na šiltovku. Súprava sa predáva za 50€. Keby ste si veci kupovali samostatne, tak zaplatíte o 30€ viac, čiže z peňaženky vám odletí 80€. Viac o sade sa dočítate na tomto odkaze.  

GoPro Travel Kit

  Aj posledná sada obsahuje puzdro Compact Case. Táto súprava je vhodná na vytváranie selfie, skupinové fotky a rôzne iné zábery. Obsahom balenia je mini teleskopická tyč Shoorty, ktorú zároveň môžete použi ako statív. Naozaj je kompaktná a super na cestovanie. Ďalej je v balení silikonové puzdro Sleeve, ktoré je vhodné na prenášanie kamery na krku, ruke a zároveň je kamera v ňom chránená voči nárazom a nečistotám (našu recenziu si môžete pozrieť TU). Sada sa predáva za 60€. Keby ste si veci kupovali samostatne tak zaplatíte o 20€ viac, teda 80€. Viac o sade sa dočítate na tomto odkaze.   Ak máte nejaké otázky, pokojne sa pýtajte dole cez komentovú sekciu alebo píšte na info@smartwear.sk. Prípadne využite našu online podporu na tomto odkaze. Chat nájdete v pravom dolnom rohu 🙂

Neviete sa rozhodnúť, ktorú kameru z rady HERO7 si kúpiť? Tak si pozrite naše video.

https://www.youtube.com/watch?v=Lvia-e4CMTQ

magnifiercrosschevron-down