Má kamera GoPro HERO7 Black problém so stabilizáciou obrazu do strán?GoPro HERO7 Black v držiaku Frame

Na internete sa objavili informácie, že kamera GoPro HERO7 Black má problém so stabilizáciou obrazu pri pohyboch do strán. Počas natáčania doľava a doprava obraz jemne trhá. Video, ktoré upozorňuje na problém nájdete na tomto odkaze. Nám to nedalo a rozhodli sme sa to vyskúšať.

 

Výsledok: Skúšali sme rozlíšenie 1080p/25fps/50fps, 2.7k/25fps, zorné pole Wide, Linear a žiaden problém sme si nevšimli. Kameru HERO7 Black používame každý deň a podarilo sa nám vytvoriť aj recenziu. Keby sme si niečo podobné všimli, určite by to bolo v nej aj spomenuté. Dole do komentovej sekcie nám napíšte, či máte problém so stabilizáciou HyperSmooth.

 

Dnes (21.11.2018) sme opäť testovali tento problém a objavil sa aj u nás. Pri pomalých pohyboch do strán obraz “seká”. Použili sme rozlíšenie 1080p/25fps/SuperView/Wide/Linear a 2.7k/25fps/SuperView/Linear/Protune. Zaujímave je to, že obraz “mrzne” len pri prezeraní v PC. Počas natáčania sme si na displeji nič nevšimli. Pravdepodobne pôjde len o problém softvéru, ktorý pôjde opraviť aktualizáciou. Stav overujeme u GoPro.

 

Ak máte nejaké otázky, pokojne sa pýtajte dole cez komentovú sekciu alebo píšte na info@smartwear.sk. Prípadne využite našu online podporu na tomto odkaze. Chat nájdete v pravom dolnom rohu 🙂