VIDEO: Unesie DJI Mavic Air kameru GoPro HERO7 Black?Kamera GoPro HERO7 Black pripevnená na DJI Mavic Air | Zdroj: TechKaboom

Máme tu ďalšie záťažové testy pre DJI Mavic Air. V tomto prípade partia z kanálu TechKaboom pripevnila na tento model kameru GoPro HERO7 Black. Všetko sa podarilo a dron aj vzlietol. Dokonca sa im podarilo natočiť aj pár záberov. Ide o peknú ukážku stabilizácie HyperSmooth.

 

Na prichytenie kamery použili jeden rovný samolepiaci držiak a dva kĺbiky. Ak by ste si chceli kameru takto prichytiť na dron, tak odporúčame sadu GoPro Grab Bag. Kamera držala veľmi dobre a dron nemal problém vzlietnúť. Viac Vám prezradí samotné video. Všetky naše články o DJI Mavic Air nájdete na tomto odkaze.

 

Detail na pripevnenie kamery | Zdroj: TechKaboom

Zdroj: TechKaboom

Matej Golis

Matej Golis


Som fanúšikom GoPro kamier a dronov, ktoré ma očarili natoľko, že som sa rozhodol založiť portál SmartWear.sk a prinášať novinky z tejto oblasti. GoPro mám všade so sebou a určite aj teraz točím všetko naokolo. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na info@smartwear.sk :-)