Zakladateľ značky GoPro hovorí o kamere HERO7 Black vo videu Caseyho NeistataNick Woodman vo videu | Zdroj: Casey Neistat

Casey Neistat pravidelne skúša technické hračky ako drony a podobne. No a nedávno bol pozvaný na testovanie novej kamery HERO7 Black. V jeho najnovšom videu si môžete pozrieť zábery natočené touto novinkou. Dokonca Casey urobil aj krátky rozhovor so zakladateľom a CEO spoločnosti GoPro, Nickom Woodmanom. Nick vo videu vysvetľuje kľúčové vlastnosti kamery HERO7 Black a pochováva mechanické stabilizátory. Nick dokonca nechápe, prečo väčšina YouTuberov používa veľké zrkadlovky, keď je na svete GoPro.

 

Zrkadlovky/bezzrkadlovky a rôzne kompakty sú podľa nás obrazovo na tom lepšie, ale nie sú odolné a niekedy to je s nimi o “držku”. My sme pár krát skúšali natočiť vlog s kamerou GoPro a najviac nám vadila kvalita zvuku. Predošlé modely ako HERO 2018, HERO5 Black a HERO6 Black nedokázali zachytiť až tak dobrý zvuk a použitie s ex. mikrofónom sa predražilo a bolo tiež nie moc pohodlné. V Caseyho videu je aj pekne počuť, že zvuk v HERO7 Black vyzerá byť na lepšej úrovni. Každopádne všetko uvidíme, až keď budeme kamerku testovať. Pokojne svoj názor napíšte dole do komentu.

Pozrite si naše vlogy natočené kamerou GoPro:

 

 

Zdroj: Casey Neistat