Spoločnosť DJI rozposiela Mavic 2 Pro na testovanie | Fake?!Posty na Instagram Stories | Zdroj: instagram.com/boyanoo

Dnes užívateľ Boyanoo postol Instagram Stories, v ktorej rozbaľoval balíček od DJI. Objednal si RONIN-S, ale nakoniec mu prišiel DJI Mavic 2 Pro. Všetci si mysleli, že dostal vzorku na testovanie, ale nakoniec išlo o upravenú fotografiu. Musíme sa priznať, že sme naleteli aj my. V prvom rade keď sa pozriete na balenie, tak je vidieť, že ide o verziu Mavic 2 Enterprise. Tento model by mal byť určený na inšpekcie. Pred nejakým časom na internet unikol render tohto modela. Išlo o obrázok bez pozadia, čiže sa dal ľahko použiť, zneužiť na vyvolanie poplašnej správy. Situácia ohľadom témy Mavic 2 Pro naďalej sledujeme.

 

Boyanoo si objednal stabilizátor RONIN-S, ktorý mu aj prišiel. Test tohto stabilizátora si môžete pozrieť na tomto odkaze.

 

Stories, ktorá odhalila pravdu

Zdroj:  boyanoo

 

Matej Golis

Matej Golis


Som fanúšikom GoPro kamier a dronov, ktoré ma očarili natoľko, že som sa rozhodol založiť portál SmartWear.sk a prinášať novinky z tejto oblasti. GoPro mám všade so sebou a určite aj teraz točím všetko naokolo. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na info@smartwear.sk :-)