GoPro Fusion mieri k prvým majiteľomGoPro Fusion | Zdroj: gopro.com

Spoločnosť GoPro predstavila 360° kameru Fusion pred niekoľkými týždňami. Medzi časom viac ako 20 000 značiek, tvorcov a organizácií požiadali o túto kameru. GoPro uvádza, že dopyt bol ohromujúci nielen z hľadiska množstva žiadateľov, ale aj v rôznorodosti záujmov od profesionálov v oblasti spravodajstva, zábavy, športu, vzdelávania, reklamy, cestovania / cestovného ruchu a podobne.

 

GoPro v týchto dňoch posiela prvé kamery GoPro Fusion svojim partnerom: AccuWeather, Digital Domain, FOX Sports, Getty Images, Golden State Warriors, Legend 3D, Louie Cole (FunForLouis), RapidVR a RYOT. Komerčné vydanie Fusion sa očakáva do konca roka 2017 a to s obmedzeným množstvom. Podrobnosti o cene a technických špecifikáciách budú zverejnené počas uvedenia na trh.

Zdroj: gopro

Matej Golis

Matej Golis


Som fanúšikom GoPro kamier a dronov, ktoré ma očarili natoľko, že som sa rozhodol založiť portál SmartWear.sk a prinášať novinky z tejto oblasti. GoPro mám všade so sebou a určite aj teraz točím všetko naokolo. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na info@smartwear.sk :-)