Norbert Chromek a jeho nový DJI Mavic ProNorbert Chromek a jeho nový DJI Mavic Pro Fly More Combo | Zdroj: youtube.com/norbertchromek

Pred nejakým časom sme urobili rozhovor s Norbertom Chromekom. Ide o pilota športových lietadiel, ktorý natáča zaujímavé videá na svoj youtube kanál a k tomu používa aj kamery GoPro. Celý rozhovor s ním nájdete TU.

 

Tento pán sa rozhodol posunúť svoje videa na nový level a preto si zadovážil dron. Vybral si model DJI Mavic Pro Fly More Combo a to najmä kvôli jeho malým rozmerom. Najprv mal v pláne si zakúpiť DJI Phantom 4 Pro, ale kedže veľa cestuje, tak sa rozhodol pre Mavic. Počas cestovania je podstatný každý cm³ a preto je tento model ideálny pre cestovateľov. Snáď Vám aj Norbertové rozhodnutie trocha pomôže si vybrať. Veľa ľudí sa momentálne nevie rozhodnúť medzi DJI Mavic a GoPro Karma.

 

Našu recenziu dronu DJI Mavic Pro si môžete pozrieť TU.

 

Zdroj: Norbert Chromek

Matej Golis

Matej Golis


Som fanúšikom GoPro kamier a dronov, ktoré ma očarili natoľko, že som sa rozhodol založiť portál SmartWear.sk a prinášať novinky z tejto oblasti. GoPro mám všade so sebou a určite aj teraz točím všetko naokolo. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na info@smartwear.sk :-)