Dron GoPro Karma sa tento týždeň dostáva do predaja už aj na Slovensko!Dron od spoločnosti GoPro ponúka toho viacej ako ostatné drony | Zdroj: gopro.com

S radosťou Vám oznamujeme, že dron od spoločnosti GoPro sa už tento týždeň bude predávať aj u nás na Slovensku. Presnejšie to bude 30.3.2017 (štvrtok) a bude dostupný v dvoch verziách. Prvá verzia bude stáť 999€ a obsahom balenia bude dron bez kamery. Drahšia verzia s cenovkou 1399€ bude obsahovať aj kameru GoPro HERO5 Black. Momentálne sa u nás nebude dať zakúpiť verzia bez kamery a gimbalu, čo je celkom škoda. Veľa z Vás už totižto má kameru a gimbal Karma Grip. Uvidíme časom. Ide o prvú várku tohto zariadenia.

 

Dron GoPro Karma sa bude predávať trochu ináč. Zakúpiť si ho budete môcť len u šiestich vybraných predajcov. To znamená, že ho nebude dostať všade. Len u týchto predajcov. Medzi nich patríme aj my a predobjednávky prijímame  na našom eshope – TU. Ak pôjde všetko tak ako má, tak vo štvrtok by sme mali mať skladom verziu bez kamery.

 

Čo si myslíte o tomto drone?

Zdroj: gopro, vrga