E-shop
Domov / Nové produkty značky GoPro na Slovenskom trhu

Nové produkty značky GoPro na Slovenskom trhu

Od 26.1.2017 (štvrtok) budú na Slovensku dostupné nové produkty pre kamery značky GoPro. Pôjde o stabilizátor Karma Grip a filtre Blue Water Dive Filter, Blue Water Snorkel Filter a Green Water Dive Filter. Sú to filtre určené do vody pre model HERO5 Black. Ďalej sme sa dočkali balíka, v ktorom za 50€ dostaneme teleskopicku tyč SP POV […]

Ku teleskopke SP POV Pole 37 teraz dostaneme aj držiak na Smart Remote | Zdroj: vrga.sk

Od 26.1.2017 (štvrtok) budú na Slovensku dostupné nové produkty pre kamery značky GoPro. Pôjde o stabilizátor Karma Grip a filtre Blue Water Dive Filter, Blue Water Snorkel Filter a Green Water Dive Filter. Sú to filtre určené do vody pre model HERO5 Black. Ďalej sme sa dočkali balíka, v ktorom za 50€ dostaneme teleskopicku tyč SP POV Pole 37“ a k nej zadarmo držiak na diaľkový ovládač Smart Mount. Ten sa samostatne predáva za 20€. Tovar si budete môcť zakúpiť u všetkých oficiálnych predajcov.   Blue Water Dive Filter

  • Červený filter určený pre vodotesný obal Super Suit - HERO5 Black. Tento filter zlepšuje farebnú korekciu v hĺbke 5 až 21 metrov. Je určený do modrej vody.

  Blue Water Snorkel Filter

  • Červený (red) filter je určený pre šnorchlovanie v hĺbke od 1.5 do 10 m. Zlepšuje farebné vyváženie záberov v modrej a priezračnej vode.

  Green Water Dive Filter

  • Ružový (magenta) filter je určený pre vodotesný obal Super Suit - HERO5 Black. Filter eliminuje zelenú farbu vody spôsobenú riasami. Je vhodný pre sladkovodné nádrže alebo more do hĺbky 5 až 21 metrov.

 

Filtre pod vodu pre model HERO5 Black | Zdroj: vrga.sk

Zdroj: vrga

magnifiercrosschevron-down