E-shop
Domov / Aplikácia DJI GO vs DJI GO 4

Aplikácia DJI GO vs DJI GO 4

DJI pred pár týždňami predstavila aplikáciu DJI GO vo verzií 4. Nejedná sa o update, ale o samostatnú aplikáciu určenú pre Phantom 4 Pro, Inspire 2 a Mavic Pro. To znamená, že na Google Play a Apple Store teraz nájdete dve aplikácie DJI GO. Jedna z nich bude obsahovať číslo 4. To je tá novšia.   DJI […]

Ikonky aplikácii DJI Go a DJI GO4 | Zdroj: dji.com

DJI pred pár týždňami predstavila aplikáciu DJI GO vo verzií 4. Nejedná sa o update, ale o samostatnú aplikáciu určenú pre Phantom 4 Pro, Inspire 2 a Mavic Pro. To znamená, že na Google Play a Apple Store teraz nájdete dve aplikácie DJI GO. Jedna z nich bude obsahovať číslo 4. To je tá novšia.  

DJI GO DJI GO 4
Séria Phantom 3 Mavic Pro
Inspire 1 Phantom 4
Stabilizátory Osmo Phantom 4 Pro
 Phantom 4 Inspire 2
Matrice 100

Ide o to, že je dosť problematické optimalizovať jednú aplikáciu pre viacero modelov. DJI si to zjednodušilo. Pre modely Phantom 3, Inspire 1 a stabilizátory Osmo poslúži DJI GO (3.1.1). Pre novšie modely Mavic Pro, Phantom 4, Phantom 4 Pro, Phantom 4 Pro+, Inspire 2 bude určená nová aplikácia DJI GO 4.  To isté platí aj pre produkty, ktoré ešte len budú predstavené.  

Porovnanie prostredia aplikácií | Zdroj: DJI GO a DJI GO4

Užívateľské rozhranie ponúka krajší vzhľad a vylepšenia sa dočkal editor, ktorý ponúka viacej šablón a skladieb.

Aplikácia DJI GO 4 je dostupná na stiahnutie na Google Play a Apple Store.

  Pri našom testovaní dronu DJI Mavic Pro bola práve aplikácia DJI GO na tom najhoršie. Stále nám padala a neskutočne znepríjemňovala test (viac TU).

Prostredie aplikácie DJI GO 4:

  https://www.youtube.com/watch?v=z95BEPJTGvA Zdroj: dji

magnifiercrosschevron-down