Kde si kúpiť GoPro kameru?GoPro má momentálne v ponuke tri modely | Zdroj: gopro.com

Plánujete si kúpiť novú GoPro kameru, ale neviete kde? V prvom rade si preverte predajcu, či patrí do zoznamu oficiálneho predajcu značky GoPro pre Slovenskú republiku.

 

 

Naozaj odporúčame zakúpiť si tovar práve u of. predajcov, pretože sme veľa krát riešili problém s nákupom mimo of. predaj ( viac of. predaju = menej mailov v našej schránke 😉 ). Pripravujeme aj článok ako si jeden pán zakúpil kameru cez veľký slovenský eshop a aký mal problém s jej reklamáciou. Tento eshop nepatrí medzi of. predajcov a jeho reklamácia sa vybavovala štyri mesiace. Viac info čoskoro.

 

Neautorizovaní predajcovia zn. GoPro na Slovensku | Zdroj: vrga.sk

Tým, že kameru zakúpite cez of. predajcu, tak automaticky získavate servis a pozáručný servis. Keď bude mat kameru mimo of. predaj, tak Vám ju do servisu nezoberú. Viac o tejto problematike sa dočítate TU.

 

 

Ďalej získate aj servis a poradenstvo. V prípade, že sa Vám poškodí kamera alebo príslušenstvo, tak dostanete pravdepodobné nový kus. My sme našu HERO4 Black reklamovali dva krát a zakaždým sme dostali novú kameru. Viac o reklamácií značky GoPro sa dočítate TU.

 

Týmto článkom nechceme nikomu uškodiť ani polepšiť. Ide nám len o poukázanie na skutočnosť, že existujú dva spôsoby ako sa dostať ku GoPro kamerám. Veľa ľudí sa v tom nevyzná ( ako aj ten pán, o ktorom sa pripravuje článok ) a kúpi kameru v eshope, ktorý beží každý deň v TV s domnením, že všetko bude v poriadku, no nemusí to tak byť…

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na na e-mailovej adrese info@smartwear.sk 🙂

 

Aktualizované dňa 04. 07. 2018: Spoločnosť Vrga, s. r. o. už nie je oficiálnym distribútorom pre GoPro.

 

Zdroj: vrga