DJI otvára predajňu v HongkonguObchod bude mať tri podlažia | Zdroj: dji.com

Spoločnosť DJI oznámila, že koncom septembra ide otvárať ďalšiu značkovú predajňu, tentokrát v HongKongu. Pôjde o trojpodlažný obchod, ktorý sa bude nachádzať v najrušnejšie nákupnej štvrti Causeway Bay. Na budove sa cez noc budú zobrazovať animácie výrobkov značky DJI.

 

Nočný pohľad na budovu | Zdroj: dji.com

Na prízemí sa budu nachádzať výrobky zn. DJI. Na prvom poschodí bude galéria SkyPixel, presnejšie sa jedná o monitory, na ktorých pobežia zábery vytvorené výrobkami značky DJI. Na druhom poschodí bude technická podpora a vyhradený priestor pre workshopy, semináre a špeciálne udalosti.

 

Zakladateľ a výkonný riaditeľ spoločnosti DJ: Frank Wang | Zdroj: forbes.com

“Záujem o naše výrobky neustále rastie a vďaka týmto predajniam sa budú môcť ľudia lepšie s nimi oboznámiť,” povedal Frank Wang, zakladateľ a CEO DJI.

 

Predajňa v Hongkongu sa nachádza v budove TOWER 535, Shop G07, 535 Jaffe Road, Causeway Bay, Hong Kong. Ďalšie informácie budú oznámené pri slávnostnom otvorení ku konci septembra.

 

Obchod v Hongkongu bude už tretia značková predajňa. V decembri 2015 bola otvorená prvá predajňa v Shenzene ( Čína ) a po nej v marci 2016 nasledovala ďalšia predajňa v Soule ( Južná Kórea ). Viac info TU.

 

 

 

Aktualizované 24.9.2016:

 

Predajňa bola dnes 24.9.2016 oficiálne otvorená.

 

 

 

 

 

 

 

 

Prichádzajú dronie arény

Už sa nebude chodiť na paitnball a bowling, ale lietať s dronmi do arén | Zdroj: dji.com

Spoločnosť DJI dokonca pár dni späť otvorila aj svoju prvú arénu ( 1395 m2 ), ktorá sa nachádza v Južnej Kórei. Aréna má za cieľ poskytnúť miesto kde sa môžu stretávať letecký nadšenci a tiež aj cvičný priestor pre začiatočníkov. Ďalej aréna môže byť využitá pre firemné akcie, školské podujatia a súkromné letové výcviky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: dji