E-shop
Domov / Fotka z Vysokých Tatier sa stala Photo of the Day!

Fotka z Vysokých Tatier sa stala Photo of the Day!

Slovenskému milovníkovi turistiky a kamier značky GoPro, Bohušovi Antoškovi, sa podarilo urobiť zo svojej fotografie Photo of the Day! Fotografia je zverejnená na soc. sieťach spoločnosti GoPro ( Facebook - 9.8 milióna fanúšikov, Instagram - 10,1 milióna folloverov ), takže fotka má riadny dosah a krásne prezentuje našu krajinu!   Fotografia bola zachytená vo Vysokých Tatrách na kameru […]

Photo of the Day | Zdroj: facebook.com/gopro

Slovenskému milovníkovi turistiky a kamier značky GoPro, Bohušovi Antoškovi, sa podarilo urobiť zo svojej fotografie Photo of the Day! Fotografia je zverejnená na soc. sieťach spoločnosti GoPro ( Facebook - 9.8 milióna fanúšikov, Instagram - 10,1 milióna folloverov ), takže fotka má riadny dosah a krásne prezentuje našu krajinu!   Fotografia bola zachytená vo Vysokých Tatrách na kameru GoPro HERO4 Silver. Bohuš vďaka fotografii získal 500 dolárov a týmto článkom mu gratulujeme!  

O službe GoPro Awards sme dávnejšie upozorňovali aj na našom instagrame

Získajte aj Vy odmenu cez GoPro Awards. Svoj obsah posielajte TU. GoPro Awards je super vec! Zoberte si to takto. Kúpite si kameru GoPro za 430€ ( HERO4 Silver, ofi. distribúcia ). Zachytíte svoj svet a pošlete ho do GoPro. Tam ho analyzujú a prípadne vyberú. Vďaka tomu získate peniaze a máte kameru vrátenú. Za druhé Vaša fotka bude zverejnená na soc. sieťach, vďaka čomu môžete získať viacej fanúšikov 🙂   Privítali by sme keby niečo podobné robila aj spoločnosť VRGA, ktorá zastupuje značku GoPro na Slovensku. Česká distribúcia, GOHD, je v tomto smere na tom lepšie. Pravidelne robia rôzne súťaže a vyhodnotenia.   Bohuša nájdete na Instagrame. Profil TU.  
.

Originál zaslaný do GoPro | Foto: Bohuš Antoška

Zdroj: fb/gopro, Bohuš Antoška

magnifiercrosschevron-down