Zaujímavá nabíjačka pre GoPro batérieLogo spoločnosti Sandmarc | Zdroj: sandmarc.com

Sandmarc je americký výrobca ( San Diego, Kalifornia ) príslušenstva pre športové kamery GoPro. Spoločnosť sa zviditeľnila najmä vďaka kvalitným teleskopickým paliciam – Sandmarc Pole Black edition, Pole Metal Edition, Pole Compact Edition. Na všetky svoje produkty ponúka Sandmarc doživotnú záruku!

Sandmarc pred pár dňami predstavil veľmi zaujímavú nabíjačku určenú pre GoPro kamery | Zdroj: sandmarc.com

GoPro v sérií HERO4 zmenil batérie. To znamená, že ak vlastníte HERO3, HERO3+ a chcete si kúpiť novinku HERO4, tak zabudnite na to, že budete v nej používať batérie z HERO3, 3+. To isté platí aj pre nabíjačku. Jednoducho musíte začať úplne od začiatku.

Batérie značky Smatree. Vľavo pre HERO4 a vpravo pre HERO3, HERO3+

Výrobca Sandmarc sa nám to snaží trochu uľahčiť ich nabíjačkou Sandmarc Procharge. Ide o novinku z dielne tohto výrobcu. Nabíjačka je určená pre batérie HERO3, HERO3+, HERO4 a pre ovládač Smart RemoteNovinka od Sandmarcu je naozaj super, pretože vie nabíjať tri rôzne batérie súčasne, čiže už nebude potrebné so sebou nosiť hromadu káblov a nabíjačiek.

 

Novinka Sandmarc Procharge sa predáva za cenu 30 dolárov, čo je v prepočte približne 27 EUR. Navyše výrobca do balenia pribalil aj batériu pre HERO4! Výrobky značky Sandmarc zatiaľ nie je možné zakúpiť na Slovensku. Ak budete v USA, tak sa určite pokúste túto nabíjačku zohnať 🙂

 

Obsah balenia:

-nabíjačka

-batéria pre HERO4 (1160 mAh)

-USB kábel

 

Aké batérie a nabíjačky používate Vy? Dajte nám vedieť dole do komentárov 🙂

 

Zdroj: sandmarc