E-shop
Domov / DJI predstavilo nový stabilizátor a dron pre profesionálnov

DJI predstavilo nový stabilizátor a dron pre profesionálnov

Výrobca DJI predstavil 3 nové produkty. Stabilizátor DJI Ronin MX, hexakoptéru DJI Matrice 600 a systém letovej kontroly DJI A3. Spoločnosť DJI je naozaj produktívna a každú chvíľu prináša rôzne novinky. Viď nedávno predstavený Phantom 4.   Hexakoptéra DJI M600   Nová hexakoptéra Matrice 600 je postavená na základoch Matrice 100. Je navrhnutá na použitie s novo predstaveným stabilizátorom […]

smartwear.sk

Zľava stabilizátor DJ Ronin MX, hexakoptéra Matrice 600 a systém letovej kontroly A3 | Zdroj: dji.com

Výrobca DJI predstavil 3 nové produkty. Stabilizátor DJI Ronin MX, hexakoptéru DJI Matrice 600 a systém letovej kontroly DJI A3. Spoločnosť DJI je naozaj produktívna a každú chvíľu prináša rôzne novinky. Viď nedávno predstavený Phantom 4.  

Hexakoptéra DJI M600

 

DJIM600

DJI M600 ma zaťahovací podvozok | Zdroj: dji.com

Nová hexakoptéra Matrice 600 je postavená na základoch Matrice 100. Je navrhnutá na použitie s novo predstaveným stabilizátorom Ronin-MX a aj so všetkými závesmi a kamerami od DJI. Jej maximálna nosnosť je 6kg a v kombinácii s Ronin-MX umožňuje použiť široké spektrum kamier, ako je Panasonic GH4, RED Epic a podobne. Letový čas sa pohybuje na úrovni až 36 minút s použitím závesu a kamery Zenmuse X5 a 16 minút s Ronin-MX a RED Epic. Matrice 600 ma integrovanú technológiu LightBridge2 a systém letovej kontroly A3. Jej maximálna vzdialenosť letu je 5km. Obsahuje 6 motorov s aktívnym chladením.   Cena novej hexakoptéry DJI M600 je 5300€ a je navrhnutá pre filmárov a priemyselné použitie. Viac technických informácií nájdete TU.
Komabtaibilita_smartwear.sk

Kompatibilita DJI Matrice 600 | Zdroj. dji.com

 

DJI Ronin MX

Ronin_MX

DJI Ronin-MX s kamerou RED Epic | Zdroj: dji.com

Nový Ronin-MX prináša známu stabilitu série Ronin, s tým doplnkom, že je možné ho použiť na bezpilotných lietadlách. Ronin-MX je prvý stabilizátor od DJI, ktorý je schopný komunikovať priamo s letovou riadiacou jednotkou A3 a GPS. Na novú hexakoptéru DJI M600 sa jednoducho montuje a je pripravený na použitie v priebehu niekoľkých minút. Maximálna použiteľná hmotnosť kamery je 4,5 kg.   Jeho cena je stanovená na 1800€ a viac podrobnejších informácií nájdete TU.  
Kompatibilita_ronin_smartwear.sk

Kompatibilita DJI Ronin-MX | Zdroj. dji.com

 

Systém letovej kontroly  A3 a A3 Pro

 

DJIa3_smartwear.sk

DJI A3 |Zdroj: dji.com

Nová rada letových kontrolórov DJI A3 je ideálna pre náročné priemyselné a filmové použitie, kde je potrebná spoľahlivosť a flexibilita. Poskytujú lepšie možnosti pre ovládanie, bezpečnosť a plánovanie letu. Zároveň dokáže systém eliminovať magnetické rušenie. S použitím pozemnej stanice (Ground Station) je možné ovládať až 5 lietadiel súčasne a zložité manévre plánovať vopred.   Cena je stanovená na 1100€ a viac podrobnejších informácií nájdete TU.   Zdroj: dji

magnifiercrosschevron-down