E-shop
Domov / Blackout Housing - čierny vodotesný obal pre GoPro kamery

Blackout Housing - čierny vodotesný obal pre GoPro kamery

Spoločnosť GoPro ma viacero vodotesných puzdier v ponuke. Dnes si v krátkosti priblížime ich čiernu verziu s názvom Blackout Housing.   Jedná sa o model s čiernou, matnou povrchovou úpravou, ktorá zabezpečuje maskovanie kamery. Puzdro ktoré je ku kamerám štandardne dodávané (Standard Housing), je vyrobené z priesvitného, lesklého materiálu, od ktorého sa výrazne odráža svetlo a cez ktorý […]

SmartWear.sk

Blackout Housing | Zdroj: gopro.com

Spoločnosť GoPro ma viacero vodotesných puzdier v ponuke. Dnes si v krátkosti priblížime ich čiernu verziu s názvom Blackout Housing.   Jedná sa o model s čiernou, matnou povrchovou úpravou, ktorá zabezpečuje maskovanie kamery. Puzdro ktoré je ku kamerám štandardne dodávané (Standard Housing), je vyrobené z priesvitného, lesklého materiálu, od ktorého sa výrazne odráža svetlo a cez ktorý presvitá predný, strieborný panel kamery. Tým pádom kamera na seba výrazne upozorňuje (rôzne odlesky a podobne).  
smartwear.sk_2

Zľava Standard Housing a Blackout Housing

Blackout Housing je určený práve a eliminovanie týchto nechcených odleskov. Je vyrobený z čierneho, matného povrchu, ktorý sa tak neleskne a maskuje kameru. V GoPro mysleli aj na odlesky predného LCD panela a do balenia pribalili matné samolepky na jeho zakrytie. Tým pádom sa jediným lesklým povrchom stáva ochranné sklo pred objektívom. Obal je je vodotesný do 40 metrov a je kompatibilný s HERO3, HERO3+, HERO4 Black a Silver. Jeho cena je 55€.   Balenie obsahuje:  

  • obal
  • vodotesné dvierka do 40 metrov
  • vodotesné dvierka do 3 metrov (na používanie dotykového displeja s HERO4 Silver)
  • otvorené dvierka (slúžia na zachytenie lepšieho zvuku)
  • Krycie nálepky na LCD displej (4ks)
  • Basic Buckle mount (rychloupinák)
  • skrutka

 

Pozrite si naše rozbalenie a porovnanie so Standard Housingom:   Zdroj: gopro.com

magnifiercrosschevron-down