Potrebujete opraviť výrobok značky GoPro?rozbitá gopročka

Doprajte svojej gopročke profesionálny prístup

Ak ste niekedy rozmýšľali nad tým, že čo keď Vám skončí záruka a kamera alebo nejaká jej časť sa pokazí, poprípade počas záruky Vám vznikne problém na ktorý nie je možné uplatniť záruku, tak nezúfajte! Riešenie je jednoduché.

 

Na Slovensku poskytuje servis a pozáručný servis spoločnosť VRGA, s. r.o. (oficiálny distribútor zn. GoPro pre Slovenskú republiku). Je v tom malinký háčik. Aby ste Vašu poškodenú kameru dostali do servisu, musí pochádzať z oficiálnej distribúcie pre Slovenskú republiku. Ak Vaša kamera pochádza mimo SK distribúcie, tak máte dvere do servisu zatvorené a musíte všetko riešiť priamo s predajcom, u ktorého ste tovar zakúpili. Či aj pochodíte je otázne…

zoznam

Neautorizovaní predajcovia zn. GoPro na Slovensku | Zdroj: vrga.sk

Nedávno sme navštívili spoločnosť VRGA. Dôvod návštevy bola reklamácia kamery HERO4 Black a zároveň nutná oprava kamery GoPro HERO3 Black Edition. Problém na kamere bolo pretlačené tlačidlo WIFI, čo spôsobovalo neustále zapínanie a vypínanie WiFi pripojenia.

hero3_tlačidlo

Tlačidlo na zap./vyp. WiFi | HERO3 Black Edition

Kameru bez problémov do servisu zobrali. Oprava nebola urobená na počkanie, ale trvala približne týždeň. Ten ubehol ako voda a opravená kamera bola u nás. Tlačidlo bolo vymenené a funguje bez problémov. Cena opravy vyšla na 49,20€ s DPH ( v cene je aj poštovné vo výške 6€ – UPS)

 

faktúra

Postup:

  • Výrobky značky GoPro musia pochádzať z of. slovenskej distribúcie. Pred kúpou si môžete overiť ich pravosť pomocou aplikácie Confirme, ktorá je dostupná zadarmo.
  • Napíšte mail na kan@vrga.sk. Pošlite im hneď aj výrobné číslo výrobku spolu s popisom problému.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vrga, s. r. o. už však viac nie je oficiálnym distribútorom na Slovensku.

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na na e-mailovej adrese info@smartwear.sk 🙂