E-shop
Domov / Značkové predajne DJI

Značkové predajne DJI

Bezpilotná vzdušná technika nám ako spotrebiteľom prináša úplne nový pohľad na svet. V našich končinách si ju kupujeme poväčšine online a tak nemáme možnosť si ju na vlastnej koži vyskúšať, si ju chyťiť... Pre zákazníkov v Číne a Kórei je to minulosť. Spoločnosť DJI otvára brány svojich kamenných predajní, ktoré zákazníkovi otvárajú úplne nový spôsob servisu a predaja výrobkov. Nákup […]

_________

Prvú značková predajňa DJI v Shenzene v Číne |Zdroj dji.com

Bezpilotná vzdušná technika nám ako spotrebiteľom prináša úplne nový pohľad na svet. V našich končinách si ju kupujeme poväčšine online a tak nemáme možnosť si ju na vlastnej koži vyskúšať, si ju chyťiť... Pre zákazníkov v Číne a Kórei je to minulosť. Spoločnosť DJI otvára brány svojich kamenných predajní, ktoré zákazníkovi otvárajú úplne nový spôsob servisu a predaja výrobkov. Nákup sa tak nestáva len činnosťou nadobúdania nových vecí, ale aj vizuálnym a spoločenským zážitkom.

Predajňa v Shenzene

V decembri minulého roka otvorila spoločnosť DJI svoju prvú značkovú predajňu v Shenzene v Číne. Svetový líder vo výrobe dronov nenechal nič na náhodu. Predajňa Harbour Store je moderným architektonickým dielom. Veď, uznajte sami.

_____

Harbour Store | Zdroj: dji.com

Hlavným cieľom vybudovania predajne je priniesť zákazníkovi všetky informácie o predávaných technológiách z prvej ruky.  V pútavom exteriéri sa skrýva interiér plný možností pre zákazníka. Mimo iného je z Harbour Store úchvatný výhľad na nábrežie, ktoré je obklopené živou kultúrou cestovného ruchu, ekológie a obchodu.
____

Interiér predajne | Zdroj: dji.com

V budove sa nachádza viacero sekcií, v ktorých sa zákazník môže zoznámiť s technológiami DJI na vlastnej koži. V ponuke je aj divadlo, interaktívna inštalácia SkyPixel Around the World, oblasť určená pre let, salónik a pult pre opravy.  

Predajňa v Soule

Spoločnosť DJI plánuje otvoriť v marci tohto roka svoju druhú značkovú predajňu, a to v Kórei, v hlavnom meste Soul. Obchod by sa mal rozprestierať na ploche 870 štvorcových metrov a bude ponúkať širokú škálu výrobkov značky DJI. Tak ako v čínskej predajni i táto ponúka zákazníkovi zoznámiť sa s technológiami DJI na vlastnej koži.

content_DJI_Korea_Flagship_Store__outside_

Predajňa DJI v Kórei | Zdroj: dji.com

Predajňa sa bude nachádzať vo štvrti Hongdae, čo nie je náhodou. Interiér predajne je navrhnutý na zákazku, čo budú zákazníci pri jeho návšteve určite pociťovať. Zámerom umiestnenia predajne je spojenie atmosféry kultúrneho prostredia, mestského umenia, indie hudby a pop kultúry, ktorá je vo štvrti výrazná. Otvorenie predajne vo štvrti Hongdae znamená i vytvorenie novej kultúry pre leteckých nadšencov, ktorí môžu vidieť svet  z novej perspektívy.  
content_DJI_Korea_Flagship_Store__flight_cage_area_

Vnútro predajne | Zdroj: dji.com

Rovnako ako v Shenzene bude predajňa rozdelená do niekoľkých častí, ktoré budú ponúkať zákazníkovi osobný kontakt s technológiami, servis a vizuálny zážitok.   Páčila by sa Vám podobná predajňa na Slovensku, alebo v Eúrope ?   Zdroj: dji.com

magnifiercrosschevron-down