Máte problém s výrobkami od SP-Gadgets?spgadgets

 

Máte zakúpený tovar od značky SP-Gadgets, ktorý sa Vám poškodil? Máte pocit, že je to chyba výrobcu ? Ak áno, tak napíšte mail priamo na ich podporu.  Samozrejme v prvom rade je potrebné zvážiť Váš problém, či je to naozaj chyba výrobcu a nie Vaša. V druhom rade môžete tovar reklamovať u svojho predajcu.

 

My sme nedávno riešili prasknutý držiak ovládača na teleskopke SP Remote Pole 39″.  Jednalo sa o to, že praskla jedna jeho “zacvakovacia” časť a tým pádom ho nebolo možné používať.

 

Výhradný distribútor značky SP-Gadgets pre Slovenskú republiku je VRGA.sk
(momentálne však VRGA.sk už nie je distribútor, 2018). Od nich som dostal odpoveď, že to nie je štandardné dodávaná položka a mám priamo kontaktovať výrobcu SP.

 

Bez názvu

Odpoveď od SP

Tak som napísal priamo do SP (support@spgadgets.com). Odpoveď prišla trochu neskôr (6 dní), ale prišla! Chceli odo mňa len adresu, kde pošlú nový kus. Adresu som im s radosťou poslal a bez nejakých problémov mi prišiel, teda môjmu známemu, nový držiak priamo od SP.

 

Teleskopické tyče s týmto držiakom TU a TU. Nové teleskopické tyče od SP ponúkajú už trochu iný systém uchytenia ovládača.

 

Zdroj: SP, Vrga