E-shop
Domov / Prídavné svetlá pre DJI Phantom 3

Prídavné svetlá pre DJI Phantom 3

PolarPro predstavilo ešte jednú novinku. Jedná sa o prídavné LED-svetlá, ktoré sú určené pre sériu Phantom 3.   "Tuning" s názvom LED Light Kit by mal zlepšiť viditeľnosť drona pri lietaní za šera alebo v noci. Sada obsahuje 2x biele svetlá, ktoré sú určené do prednej časti a 2x červené svetlá, určené do zadnej časti. Svetlá sa upevňujú […]

PolarPro_Phantom_3_LED_LIghts_1024x1024

DJI Phantom 3 LED Light Kit | Zdroj: polarprofilters.com

PolarPro predstavilo ešte jednú novinku. Jedná sa o prídavné LED-svetlá, ktoré sú určené pre sériu Phantom 3.  

"Tuning" s názvom LED Light Kit by mal zlepšiť viditeľnosť drona pri lietaní za šera alebo v noci. Sada obsahuje 2x biele svetlá, ktoré sú určené do prednej časti a 2x červené svetlá, určené do zadnej časti. Svetlá sa upevňujú na podvozok a je možné ich nastaviť na blikanie alebo na stále svietenie.


Obsahujú vlastnú batériu, ktorá sa jednoduchým spôsobom prichytí na vrchnú časť kvadrokoptéry. Váha zariadenia neprekročila 70 gramov.


Prídavné svetlá sú dobré pre zlepšenie viditeľnosti, ale na druhej strane už samotné svetlá z dronu výrazne osvetlujú kameru. To znamená, že do záznamu sa prelína červené svetlo. Preto je dobré svetlá stlmiť a nie zvýrazniť. Samozrejme lietanie v noci je nebezpečné a neodporúča sa. Terén pred letom je dobre si prehliadnuť počas dňa a treba si všímať elektrické vedenie!

https://www.youtube.com/watch?v=ZSCWLDckqGo Cena svetiel je 45€ a výrobca momentálne len prijíma pred-objednávky.  O dostupnosti na Slovensku Vás budeme informovať.  

Vlastnosti:

  • použiteľné s Phantom 3 Standard, 4K, Advanced a Professional
  • jednoduchá inštalácia
  • výdrž batérie 40 minút (pri stálom svietení)
  • váha 70 gramov

https://www.youtube.com/watch?v=m_IFKBqyBjI Výrobca má v ponuke aj riešenie pre kvadrokoptéru 3DR Solo.   Zdroj: Polarprofilters

magnifiercrosschevron-down