E-shop
Domov / Batéria s displejom pre DJI Phantom 2

Batéria s displejom pre DJI Phantom 2

Výrobca VENOM je líder vo výrobe nabíjačiek a batérií do RC modelov. Nedávno predstavil ojedinelý akumulátor pre starší model kvadrokoptéry: DJI Phantom 2. Jedná sa o 3-článkový, lítium-polymérový akumulátor ( LiPO ) s kapacitou 5500 mAh. Majú v ponuke aj model s kapacitou 6000 mAh (batéria od DJI  má 5200 mAh). Najväčšou zaujímavosťou je podsvietený LCD displej, ktorý nám dokáže zobraziť asi všetky […]
zmenena_doclanku

Výrobca VENOM je líder vo výrobe nabíjačiek a batérií do RC modelov. Nedávno predstavil ojedinelý akumulátor pre starší model kvadrokoptéry: DJI Phantom 2. Jedná sa o 3-článkový, lítium-polymérový akumulátor ( LiPO ) s kapacitou 5500 mAh. Majú v ponuke aj model s kapacitou 6000 mAh (batéria od DJI  má 5200 mAh).

Najväčšou zaujímavosťou je podsvietený LCD displej, ktorý nám dokáže zobraziť asi všetky možné informácie. Od základných vecí ako stav kapacity (kapacitu zobrazujú aj 4 LED-diódy) dokáže displej zobraziť aj pokročilejšie informácie ako sériové číslo, verziu softvéru, životnosť batérie, dátum výroby a voltáž jednotlivých článkov. Dosť podstatnú vec ktorú displej zobrazuje, je cyklus nabitia a vybitia. To je naozaj dôležité! Hlavne pre údržbu akumulátora (viac info tu). Pri nabíjaní sa zobrazuje čas potrebný na plné nabitie.

Jeho cena je 99 dolárov (batéria od DJI 106€)  a je možné ho nabíjať s originálnou nabíjačkou od DJI. Žiaľ na Slovensku sa táto zaujímavá batéria nedá kúpiť a myslím si že bola aj tak neskoro predstavená, pretože už vyšli novšie modely Phantomov, ktoré majú odlišné batérie.

Zdroj: Venom

magnifiercrosschevron-down