Výmena remeňov na Exway X1 Riot/Flex RiotPohľad na zadné koleso Exway Flex RIOT

Nedávno sme Vám priniesli video na el. longboard od Exway Flex RIOT. Vo videu sme zabudli spomenúť, že pre túto značku je v rámci distribúcie zaručený komplet servis a dostupnosť všetkých komponentov. Takže nemusíte sa báť toho, že v prípadne poškodenia, zničenia nejakej časti môžete výrobok zahodiť.

 

Po najazdení 1300km na Exway X1 sme prešli na vyšší, novší model Exway FLEX RIOT, ktorý obsahuje pohon motorov s remeňmi. Tie sa Vám môžu po nejakej dobre utrhnúť a je tak potrebná ich výmena. Nie je to nič strašné a výmena je jednoduchá. Potrebný je imbusový kľúč a T-kľúč. Oba sú súčasťou balenia. Je potrebné povoliť niekoľko skrutiek. Pre lepšie pochopenie sme pre vás vytvorili krátke video, ktoré nájdete nižšie.

 

Ak máte nejaké otázky, tak sa pýtajte dole cez komentovú sekciu alebo píšte na email info@smartwear.sk alebo telefonicky na +421 904 543 772. Môžete využiť aj náš online chat. Vpravo dole hľadajte “fialovú bublinku” ?

 

Máme vyskúšané, že pokiaľ sa Vám jeden z remeňov utrhne, tak viete dôjsť aj na jednom. Nie je to ono, ale dôjdete kam treba 🙂