DJI Osmo Pocket – dočkáme sa nového stabilizátora od DJI?Pútač na udalosť od DJI | Zdroj: dronedj.com

Spoločnosť DJI rozposiela pozvánky na udalosť “Because Life Is Big”, ktorá sa uskutoční 28.11.2018 v New Yorku. Áno, všetci by sme radi privítali DJI Phantom 5, veľký senzor a vymeniteľne objektívy, ale s najväčšou pravdepodobnosťou sa dočkáme novej verzie DJI Osmo. Tento ručný stabilizátor so vstavanou kamerou bol predstavený 8.9.2015 a následné 25.8.2016 prišla verzia Osmo+ a ďalšie variácie. Môžeme teda predpokladať, že sa dočkáme nového stabilizátora, ktorý by mal niesť názov DJI Osmo Pocket. Možno pôjde aj o nejaké špeciálne riešenie na vlogovanie.

 

Na obrázku ako keby bola ukrytá kamera z DJI Mavic 2 Pro

Keď sa vrátime späť ku fotografiám na Mavic 2, tak dobre vieme, že na nich bolo zachytené zariadenie, ktoré sa podobalo sérii Osmo. Situáciu budeme sledovať a všetko sa dozvieme už 28.11.2018. Vysielanie budeme môcť sledovať v priamom prenos na tomto odkaze. O ďalšom stave Vás budeme informovať.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Matej Golis

Matej Golis


Som fanúšikom GoPro kamier a dronov, ktoré ma očarili natoľko, že som sa rozhodol založiť portál SmartWear.sk a prinášať novinky z tejto oblasti. GoPro mám všade so sebou a určite aj teraz točím všetko naokolo. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na info@smartwear.sk :-)